Kde všude můžeme platit Bitcoinem - iKrypto.cz
Kde všude můžeme platit Bitcoinem
kde vsude muzeme platit bitcoinem Bělka • 16.03.2019

Kde všude můžeme platit Bitcoinem

Poměrně velmi často se setkávám s touto otázkou. Kde teda můžu zaplatit tím Bitcoinem ? Ano, spousta lidí už se prokousala svou první registrací na burze nebo směnárně a nakoupili si Bitcoin či jinou kryptoměnu. A když zrovna neobchodujete a držíte svoje krypto ve svých peněženkách, určitě vás napadne tato otázka. V dnešním článku se podíváme na místa a firmy v České Republice, kde se dá zaplatit Bitcoinem.

Ubytování a reality

Praha Siesta

Pokud plánujete navštívit Prahu na více dnů, budete muset někde přespat. Apartmány Siesta v Praze nabízejí řadu možností ubytování, které budou vyhovovat každému cestovateli a umožňují platit bitcoinem. Je možnost si pronajmout jedno nebo dvojlůžkové pokoje a pro větší skupiny přátel jsou připraveny prostorné apartmány.siesta parague apartmans platba bitcoinem

 

Paper Hub

Pokud jste v Praze na delší dobu nebo ve městě žijete, bude pro vás důležitým místem zájmu Paper Hub. Zde zaplatíte členský příspěvek cca 3000,- Kč nebo ekvivalent v Bitcoinu či Litecoinu a můžete využívat zdejší příjemné prostředí k práci i odpočinku. Najdete zde vše co by v dobře vybavené kanceláři nemělo chybět.

Domácí lovci

Pokud hledáte nemovitost k pronájmu, koupi nebo investování v Praze s platbou či výplatou v Bitcoinech, Home Hunters vám pomohou. Třeba jako jednomu ruskému klientovi, který měl část svého majetku uložen v digitální měně a mohl si díky němu zakoupit nemovitost uprostřed Prahy za 35 BTC. Jak uvádi Home Hunters v referencích na svých stránkách.

Nakupování a zábava

Alza

Každý asi známe internetový obchod s elektronikou a spoustou dalšího zboží Alza. Přijímá platby v Bitcoinu a jiných digitálních měnách.

Obchodní centrum Nový Smíchov

V tomto nákupním centru, které se nachází v blízkosti měst, najdete Bitcoimat. Užitečná věcička pokud potřebujete rychle směnit svoje kryptoměny na fiat peníze, v tomto případě na české koruny. Nový Smíchov je jedním z největších obchodních center v ČR a nachází se zde maloobchodní zastoupení snad všech světových značek. Bitcoinmat se nachází v sousedství podzemního parkoviště.

bitcoinmat v praze

Kavárny a restaurace

Bludiště v Tachaiovně

Tato barevná kavárna v Praze 6 přijímá bitcoin a je baštou pro milovníky čaje. Dále jsou zde měsíční kulturní programy s akcemi v češtině i angličtině, včetně divadla, komedie, veřejné diskuse, známé pod názvem „Tea Talks“, živá hudba, poezie, umělecké výstavy, promítání filmů a workshopy. Všechny akce jsou zdarma, ale provozovna vítá dobrovolné dary. Jejich webové stránky můžete navštívit zde.

bludiste v tchaiovne platba v bitcoine

Zapomenuté časy

Tato restaurace s českou tematikou přijímá bitcoin a personál je velmi příjemný a profesionální. Zaplacení Bitcoinem bylo bezchybné a teměř okamžité. Restaurace se nachází blízko centra města, takže by měla být ideálním místem, kde naberete sily na další výpravu po památkách Prahy. Zapomenutý čas je restaurace kde umí vřipravit vyhlášené Burgery. Přejeme dobrou chuť.

Bitcoin Káva

Bitcoin Coffee se nachází v Paralelni Polis. Toto jedinečné místo vás vtáhne svoji atmosférou a budete se zde cítit jako doma. Když k tomu přičteme opravdu lahodnou a profesionálně připravenou kávu, určitě se vám nebude chtít odcházet. Platit můžete Bitcoinem, Litecoinem, Dash nebo Monerem.

Pohonné hmoty

Čerpací stanice KRYPTO

Čerpací stanice Krypto je první svého druhu. Přinášíme něco nového. Kromě špičkového paliva a nejlepších cen v okolí, vám nabízíme i revoluci v platbě. Krypto přijímá i Bitcoin. Přijďte si vyzkoušet platbu 21. století anebo se postarejte o své kačky tou nejlepší cenou paliva.

cerpaci stanice krypto platba bitcoinem

Závěrem

Adopce kryptoměn je v plném proudu  a jak sami vidíte, tak jak se pomalu rozšiřovala platba kreditní kartou a teď je to naprosto běžná vec. Tak se postupně zavádí placení digitálními měnami.

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

 • venzuela a rusko planuji vyuzit kryptomenu petro

  Venezuela a Rusko plánují využít kryptoměnu Petro

  Bělka • 19.05.2019

  Venezuelská vláda údajně plánuje vypořádat své vzájemné obchody s Ruskem, pomocí kontroverzní kryptoměny Petro(PRT). Podle zprávy ruské vlády, kterou zveřejnil […]

 • ebay zacit prijimat kryptomeny

  eBay by mohl začít přijímat kryptoměny

  Bělka • 14.05.2019

  Před začátkem konference Consensus 2019, která se bude konat do 15. května 2019 v New Yorku, se rozšířily fámy týkající […]

 • tezba kryptomen proof of capacity

  Těžba kryptoměn pomocí protokolu Proof of Capacity

  Bělka • 19.04.2019

  Každý už dnes asi zná těžbu kryptoměn PoW (Proof of Work). Slyšeli jste však o efektivnější těžbě pomocí protokolu PoC […]

 • burza kucoin návod

  Burza KuCoin [NÁVOD]

  Bělka • 17.04.2019

  Burza KuCoin je poměrně mladá, byla založen v roce 2017, ale tak jako Binance si rychle získala spoustu příznivců. Jednak […]
Podmínky užití webových stránek

Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.