Burza Binance [NÁVOD]

Burza Binance je krypto burza, která má obrovské množství altcoinů. Pro vás to znamená neomezené obchodování v podstatě s jakoukoliv kryptoměnou, na kterou si vzpomenete. V dnešní době je to podle nás nejvyspělejší a nejpřehlednější burza v krypto světě, proto neotálejte s registrací a pojďme na to.

Založení účtu

Opět začínáme klasickým postupem založení účtu. Ten provedeme skrze registraci, kdy vyplníte email a heslo. Do schránky vám přijde ověřovací e-mail s odkazem, na který kliknete a tím jej ověříte. Pokud jste se seznámili s bezpečnostními zásadami, můžeme jít dál. Následně stačí nastavit 2FA autentifikaci skrze Google Authentikation aplikaci do telefonu nebo SMS. Následně si zvolte, jak chcete, aby vaše Binance vypadalo skrze základní či profesionální vizualizaci. Základní vzhled je pak velice přehledný a měl by postačit každému. Vše popisuje následující galerie.

Pokud poprvé navštívíte stránku přes tento link iKrypto.cz  dostane menší odměnu. Podpoříte naši činnost a můžete se i nadále těšit na nejnovější zpravodajství. Děkujeme.

binance navod

Začínáme s obchodem

Abychom mohli začít nakupovat na burze, musíme si na účet poslat libovolné množství Bitcoinu, Litecoinu či Etherea, za které následně můžeme nakupovat námi zvolené kryptoměny. Poslané kryptoměny jsou na účtu velmi rychle. Osobně pak doporučujeme posílat Litecoin nebo Ethereum, které mají nulové poplatky za převod. Další možností je zakoupit kryptoměny pomocí kreditní karty, která je zpoplatněna 3,5% z celkové částky nákupu.

binance navod

  • Deposit – vložit kryptoměny
  • Withdrawal – vyplatit (vybrat) kryptoměny
  • Trade – obchodovat danou kryptoměnu

binance navod

Následující galerie obsahuje postup nákupu přes kreditní kartu.

binance navod

Jak provést obchod

Během obchodů můžete nastavovat limity, tedy ceny, za které chcete nakupovat, dále můžete kryptoměny nakupovat ihned za aktuální tržní cenu. Výhodnou funkcí je také „Stop Limit“, kterým určíte stop hodnotu, které když je dosáhnuto, bude proveden obchod za cenu limit či lepší.

binance navod

  • Limit – cena, za kterou jste ochotni nakoupit kryptoměnu
  • Market – okamžitý nákuput nebo prodej
  • Stop-limit –  jakmile cena dosáhne hodnoty stop, provede se příkaz za cenu limit či lepší

binance navod

  • Buy a Sell – nákup a prodej tlačítko k provedení obchodu

Obchodování ve velkém

Pokud byste chtěli obchodovat s více Bitcoiny denně, je nutné provést ověření vaší identity skrze ověření vašeho občanského průkazu nebo pasu. Verifikace pak probíhá totožně jako u burzy Coinbase.

verifikace binance