Burza KuCoin [NÁVOD]

Burza KuCoin je poměrně mladá, byla založen v roce 2017, ale tak jako Binance si rychle získala spoustu příznivců. Jednak díky příjemnému a jednoduchému prostředí pro uživatele, ale hlavně kvůli velkému výběru atcoinů, které můžeme nakupovat a obchodovat mezi sebou. Hlavní měnové páry jsou Bitcoin, Ethereum, NEO, USDT a KuCoin Shares.

Pokud poprvé navštívíte stránku přes tento link iKrypto.cz  dostane menší odměnu. Podpoříte naši činnost a můžete se i nadále těšit na nejnovější zpravodajství a Web bez reklam. Děkujeme.

ZALOŽENÍ ÚČTU

Před prvním použití burzy vás nečeká žádné složité proklikávání a nastavování. Jednoduše do kolonky vyplníte svoji emailovou adresu a následně kód, který vám na ni přišel. Po přihlášení do vašeho účtu si v hlavní nabídce aktivujte 2FA autentifikaci skrze Google Authentikation aplikaci.

Pro ještě větší bezpečnost bych zvolil navíc Trading Password, aby opravdu nikdo nemohl obchodovat za vás. Pokud budete vládnout nebo obchodovat s kryptoměnami, jejichž hodnota je větší než 2 Bitcoiny. Bude nutná autorizace pomocí občanského průkazu, která není jinak povinná.

burza kucoin navod 1

burza kucoin navod 2

Prostředí burzy a vložení prostředků

V pravém horním rohu zvolíme záložku „Assets“ následně „My Account“ a díky ní se zobrazí základní ovládací lišta účtu, z které provádíme jednotlivé operace. Vidíme zde také aktuální hodnotu kryptoměn převedenou na Bitcoiny a samozřejmě přehled všech momentálně nakoupených kryptoměn.

„Deposit“ – vložení kryptoměny na zobrazenou peněženku. Nově můžete kryptoměnu nakoupit i kreditní kartou.

„Withdrawal“ – vyplatit (vybrat) kryptoměnu na svou soukromou peněženku

„Transfer“ – předtím než bude moci obchodovat, musíte si danou kryptoměnu přesunout na tzv. Trading Account

burza kucoin navod 4

KuCoin Share (KCS) – pasivní příjem

Stejně jako Binance má burza KuCoin vlastní token s názvem KCS. Majitelé tohoto tokenu, kteří drží na burze 6 a více kusů, získají nižší poplatky při obchodovaní a navíc také KuCoin Bonus. Tento Bonus je na účet vyplácen každý den. Tvoří ho poměrná část držených tokenů, z 50% všech vybraných poplatků na burze v podobě Kucoin Shares. Na KuCoin odměny se přesunete kliknutím na tlačítko „My Bonus“ .Orientační výšku bonusu si můžete vypočítat zde. V následující galerii vidíte, jak může váš pasivní příjem vypadat.

burza kucoin navod 5

Jdeme obchodovat

Během obchodů můžete nastavovat limity, tedy ceny, za které chcete nakupovat, dále můžete kryptoměny nakupovat ihned za aktuální tržní cenu. Výhodnou funkcí je také “Stop Market”, kterým určíte stop hodnotu, které když je dosáhnuto, bude proveden obchod za cenu limit či lepší.

burza kucoin navod 8

„Limit“ – cena za kterou jste ochotni nakoupit danou kryptoměnu

„Market“ – okamžitý nakup nebo prodej za aktuální cenu

„Stop Market“ – jakmile cena dosáhne hodnoty stop, provede se příkaz za cenu limit či lepší

„Buy a Sell“ – nákupní a prodejní tlačítko

Doporučení na závěr

Burzu KuCoin na našem webu nedoporučujeme náhodou, po dobu své existence neměla nikdy vážnější výpadky a také kybernetické útoky se jí vyhýbají a nebo je opravdu dobře chráněna. Proto je pro nás spolehlivou burzou a může se za nějaký čas klidně zařadit i vedle takového giganta jako je Binance. Navíc díky držení tokenu KuCoin Shares, si můžete zajistit krásný pasivní příjem.

Burzu můžete ovládat nyní i z telefonu jak na Androidu tak i na IOS od Applu.

burza kucoin navod 9