TRON (TRX) – Kde koupit kryptoměnu

TRON je peer-to-peer kryptoměna, která si vzala za úkol omezit vliv a dopad prostředníků transakce.

Co je to TRON?

Jedná se decentralizovanou platformu vytvořenou především pro online zábavní průmysl po celém světě. Stojí na technologii blockchainu a jeho oficiální měnou je TRONIX ve zkratce TRX. Majitelé TRONu mohou svobodně zveřejňovat, ukládat a vlastnit data TRON blockchainu. Do budoucna by se chtěl stát TRON kryptoměnou, kterou využívá například Google Play Store a další. Svou Historii začal psát TRON v první polovině roku 2014 v Pekingu. Na první z burz byla měna TRON zalistována až v roce 2017 po celé řadě injekcí od nejrůznějších investorů.

Představitelé TRONU se netají tím, že jejich měna chce dělat jakési uzdravování internetu pomocí osvobození dat. Zároveň chtějí poskytovat tvůrcům odměny za jejich přispívání do internetového obsahu. Zároveň by TRON rád vytvořil infrastrukturu, která bude fungovat jako distribuovaná burza, například v rámci herního průmyslu.

Jak to má fungovat v praxi?

V praxi to znamená, že všichni tvůrci videí, her, hudby a dalších zábavných produktů by se již nemuseli svěřovat do rukou velkých konglomerátů jako je Spotify, YouTube či Google, kteří si za obsah, kteří oni vytvořili, nechávají vyplatit peníze. Takto by byl přímo tvůrce vyplácen kryptoměnou TRON, která by nebyla nijak centralizovaná, takže by měl mnohem větší zisky. Tvůrci mají cestu TRONU rozplánovanou do několika úseků a na konci této cesty by měla TRON mít svou vlastní hrací platformu, decentralizovanou platformu a také vlastní blockchain. Držme mu tedy palce, ať se veškeré plány povede dotáhnout do konce.

Kde koupit kryptoměnu TRON?

TRON nakoupíte na každé větší burze, například na Binance a kryptoměnu můžete držet na peněžence Exodus.

Contract0x85eac5ac2f758618dfa09bdbe0cf174e7d574d5b
Oficiální webhttps://tron.network