Kolik bitcoinu můžu získat „zdarma“

Určitě už hodně z Vás narazilo na možnost získat Bitcoin zdarma. Rozhodli jsme se pro Vás vyzkoušet tyhle služby a zhodnotit, jestli se „získání bitcoinu zdarma“ vyplatí.

Určitě nechceme nikoho odrazovat, jen chceme ukázat, na jakou částku si doopravdy můžete přijít.

Těžba pomocí prohlížeče CryptoTab

CryptoTab je internetový prohlížeč, pomocí kterého můžete na svém počítači nebo chytrém mobilním telefonu těžit kryptoměny. Vše je naprosto jednoduché, prohlížeč stačí nainstalovat a dělat běžnou práci na internetu. Prohlížeč si ukrojí část vašeho nevyužitého výkonu.

CryptoTab můžete vyzkoušet nacryptotabbrowser.com

Vždy doporučujeme zapínat maximální výkon jen v případě, že nebudete na notebooku pracovat. Nejčastěji jsem využíval polovičního nastavení, aby se na počítači dalo normálně fungovat. Maximální výkon jsem povoloval jen v době, kdy jsem byl neaktivní na svém notebooku.

Měsíční výdělek na CryptoTab

Určitě Vás nyní zajímá kolik jsem si za měsíční využívání CryptoTab dokázal nastřádat Bitcoinu. Pokud čekáte opravdu velké částky, tak Vás zklamu. Celkem za 30 dní aktivního využívání jsem si dokázal nastřádat 0.000015  BTC. V přepočtu na CZK je to necelých 8 korun.

Nevýhody CryptoTab

Nevýhodou určitě pro každého bude, velká spotřeba baterie vašeho notebooku, tím pádem i zvýšený odběr elektřiny.  Všimnou si toho můžete i na přiloženém obrázku.

Recenze crypto Recenze crypto1 Recenze crypto2

„Klikačka“ freebitco.in

V roce 2021 by se mělo jednat o jednu z nejštědřejších stránek na získání bitcoinu zdarma. Získat zde můžete až  0.00350942 BTC za jedno kliknutí ale nebojte všechno není, tak růžové, jak se může na první pohled zdát. Většinou za jedno kliknutí budete získávat částku 0.00000004 BTC.

Na freebitcoin jsem si udělal účet, abych vyzkoušel všechny jejich funkce. Opravdu mě překvapilo, kolik toho stránka nabízí. Můžete vsázet, hrát výherní automat, kupovat si lístky do jackpotu atp…, tohle jsem ale vůbec nezkoušel. Po měsíci „klikání“ jsem dokázal získat 0.000006 BTC, což je v přepočtu na naše peníze 7,53,-. Určitě tam lze udělat i vyšší částky, já se zaměřoval jen na „klikání“ jednou za hodinu.

Freebitco můžete vyzkoušet na stráncefreebitco.in

Celkem tedy jsme si připsali zisk cca 15 ,- za měsíc. Což určitě nepokryje ani náklady spotřebované energie a času.