Cryptokigndom.tech [recenze] singnály, HODL

Platforma Crypto Kingdom je určena obchodníkům. Kterými funkcemi disponuje a jaké výhody může nabídnout její používání?

Co je Cryptokingdom.tech?

Platforma Crypto Kingdom je věnována současnému fenoménu – kryptoměnám. Digitální měna láká řadu investorů, kteří se na ní pokoušejí zbohatnout. Jen málo laických obchodníků přitom skutečně ví, jakým způsobem kryptoměny fungují a co investování obnáší.

Crypto Kingdom proto předává cenné know-how o využívání této převratné technologie. Jde o českou komunitu zkušených obchodníků, kteří se dělí o své zkušenosti s každým, kdo má zájem proniknout do této sféry.

Aktuálně celá kryptokomunita čítá již více než 9 300 členů. Účast v ní je dostupná každému, kdo si zaplatí měsíční členství. Výhodou semknuté komunity je sdílení rad a tipů na byznys strategie.

Základní pilíře Crypto Kingdom

Fungování značky Crypto Kingdom je postaveno na třech základních pilířích. Jsou to:

1200x628 1521537680

Obchodování

Uživatelé jsou často odrazování od obchodování s kryptoměnami už jen složitostí jednotlivých obchodních platforem.

Crypto Kingdom proto nabízí jednoduchou mobilní aplikaci, která umožňuje obchodování odkudkoli. Zároveň se celý proces maximálně zjednodušuje na několik kliknutí. Komunita navíc uživatelům dává možnost se opřít o její obchodní strategii a být tak ještě úspěšnější.

Obchodovat proto mohou uživatelé, kteří se potřebují teprve seznámit se základy kryptoměn, ale také velmi zkušení tradeři.

Vzdělávání

Crypto Kingdom je tak v první řadě místem, kde mohou absolutní začátečníci učinit první krok do světa kryptoměn. Ale nejen jím, projekt pracuje i na dalším autonomním vzdělávání všech svých členů.

Pod Crypto Kingom tak v této chvíli funguje univerzita tradingu a jsou dostupné i další vzdělávací materiály formou videí i článků. Komunita Crypto Kingdom každému investorovi nabídne přehledné a informačně bohaté články zabývající se především koupí a uchováváním kryptoměn. Nechybí podrobné analýzy nebo vysvětlení aktuálních technologií.

Vzdělávání je též vedeno individuální formou. U jednotlivých produktů mají zájemci vždy možnost individuální komunikace s traderem.

 

Pasivní příjem

Díky kryptoměnám si lze rovněž vytvořit pasivní příjem. Bitcoin jako vůbec první kryptoměna vznikal těžením a podobný mechanismus si uchovala i řada kryptoměn, které dosud nejslavnější Bitcoin následovaly.

V běžných podmínkách je však zejména u Bitcoinů těžba nevýhodná. Nemusí tomu tak být vždy, s Crypto Kingdom se těžení kryptoměn může stále zúčastnit i běžný uživatel. A to samozřejmě vždy se zachováním bezpečnosti i likvidity.

Samozřejmostí je možnost nákupu těžebního zařízení za zvýhodněné ceny, případně vyjednání individuálních podmínek.

Produkty Crypto Kingdom

Crypto Kingdom nabízí v rámci tradingu hned několik produktů. Jaké jsou jejich charakteristiky?

Signály

Signály jsou určeny začínajícím obchodníkům. Startovací produkt je navržen k obchodování na populární kryptoměnové burze Binance. (Návod na burzu Binance)

Začátečníci s jeho pomocí mohou kopírovat obchodní strategii sestavenou úspěšnými obchodníky. Současně však jsou celým procesem nákupu prováděni podrobněji. Každý investor obdrží informaci o konkrétní kryptoměně, kterou má koupit, vstup do obchodu, čas na reakci a očekávanou délku držení obchodu. Ke každému signálu je navíc k dispozici odůvodnění a graf.

Cílem produktu je tak nejen přinést uživatelům zisk, ale vzdělávat je natolik, aby byli skutečně uvědomělými investory. Předpokládaný měsíční zisk díky produktu Signály může činit až 30 %. Jde o vůbec nejvyužívanější součást portfolia Crypto Kingdom.

Začínající investory je na místě upozornit, že ani poté, co se jejich obchody ocitnou v ziskovosti, by na sobě neměli přestat pracovat. Na místě je stále využívat veškeré vzdělávací materiály, které Signály nabízejí (týdenní i denní analýzy, privátní informace z fondů a další detailní informace).

ASP

ASP je založen na vysoce bonitním portfoliu těch nejlepších kryptoměn, již ale obsahuje i měnové páry a další příležitosti.

Produkt je určen pro pokročilejší investory s vyšším kapitálem, vyžaduje se nejméně 10 000 EUR. Začínající investor by měl, jestliže chce do tohoto investování vstoupit, zpočátku pouze obchody pasivně sledovat. Navržen je produkt ASP pro ty, kteří se chtějí připojit k alternativnímu fondu CK Capital, jenž je především soustředěn na správu vysokého kapitálu.

Praktickým dopadem této obchodní strategie jsou prioritně vyšší zisky. Očekávaný měsíční profit činí 10 %. Samozřejmostí je ochrana kapitálu a dodržování zásad vysoké likvidity.

Prioritou tohoto produktu již není vzdělávání, ale vybudování strategie vedoucí ke stabilnímu příjmu. V konkrétních číslech je možné uvést, že produkt za rok svého působení vygeneroval 180% zisk.

Strategie obchodování je v podstatě založena na dvojím pilíři, a to jednak na stabilním měsíčním zisku, ale zároveň vyhledávání dalších ziskových příležitostí. To umožňuje zisk v daném okamžiku maximalizovat.

HODL

Tento produkt je založen na vyhledávání nejzajímavějších ICOs a dosud podhodnocených kryptoměn.

Investor má tak zajištěn jednak neustálý přísun informací. Zároveň se tímto způsobem pomocí různých typů spekulací sestavuje vzorové portfolio, jež má značný potenciál z hlediska budoucích vysokých výnosů. Záměrem je držet toto portfolio v delším časovém horizontu nejméně 6 měsíců. Maximální lhůta se pak obvykle pohybuje na 3 letech.

Nutné je si uvědomit, že kryptoměny jsou odvětvím, které je stále v počátcích a velmi prudce se vyvíjí. Vysoké zhodnocení kryptoměn proto vyžaduje dostatek času pro získávání a analýzu informací.

Právě k tomu je určen produkt HODL, Navržen je pro investory, kteří tolik času nemají, chtějí kryptoměny pojmout jako cestu k vyšším ziskům, ale neobávají se určitých rizik. Na úrovni investora nezáleží, produkt je uchopitelný i pro absolutní začátečníky.

Bitmex

Bitmex má podobu live roomu, v němž se uživatelé mohou učit nové obchodní strategie od těch nejpovolanějších.

Kromě kryptoměn je možné získat nové informace též z obchodování s měnovými páry a indexy. Obchodování je zaměřeno na přední kryptoměnovou platformu Bitmex. Cílem je vytvořit účinnou ziskovou strategii. Očekávaný profit činí 10 až 20 % za měsíc.

Projekt Bitmex je určen začátečníkům i pokročilým uživatelům, kteří se chtějí věnovat intradennímu obchodování. Kromě samotného investování se jedná rovněž o vzdělávací proces. U kryptoměn se mohou obchodníci učit na velmi rychlých a krátkých pohybech Bitcoinu.

Využít jej mohou i začínající obchodníci, těm se ale zpočátku spíše doporučuje sledovat profitabilní tradery a inspirovat se jejich strategií.