[Freebitco.in] – Jak můžeme získat Bitcoin zdarma

V dnešní době, kdy je tady s námi Bitcoin již řadu let (11) a získat ho je čím dál nákladnější, se naskytuje otázka. Můžu ještě získat Bitcoin zdarma ? ANO, alespoň jeho malou část. V tomto článku Vám představím jednu z nejstarších a nejspolehlivějších Bitcoin klikaček. Umožňuje jednak malou část Bitcoinu ziskat zdarma, ale také pro ty trpělivé s chladnou hlavou svůj Bitcoin rozmnožit.

freebitcoin

FreeBitco.in zkušenosti

Služba FreeBitcoin.in je jednoduchá bitcoinová klikačka, ve které si můžete každou hodinu vytočit část Bitcoinu zdarma. K původní losovací hře začaly vývojáři přidávat další funkce a jejich chytrou kombinací se dá dosáhnout mnohem větších zisků. Postupně si projdeme všechny funkce a možnosti co FreeBitco.in nabízí a je na každém z nás jak budeme tuto stránku využívat.

Ale pěkně popořádku. K registraci budete potřebovat svůj email nebo popřípadě bitcoinovou peněženku. Dále si zvolíte heslo, opíšete CAPTCHA kód a ikonou SING UP se přihlásíte do svého účtu. Dostanete se na hlavní stránku, kde si také vytočíte svůj první Bitcoin zadarmo. Na horní liště najdeme jednotlivé funkce a také zůstatek vašeho účtu v bitcoinech. Dále si probereme jednotlivé funkce v horní liště.

FREE BTC

je hlavní a základní hra od spuštění tohoto webu. Každou hodinu si zde můžete vytočit číslo a podle tabulky, jakou bude mít hodnotu, získáváte výhru. Pro opravdové šťastlivce je zde v přepočtu až 200$ v Bitcoinu. Hodnota garantované výhry (té nejnižší) se čas od času změní podle hodnoty BTC. To znamená, pokud Bitcoin roste dostáváme nižší odměnu každou hodinu a když klesá, vytočíme si víc.

DEPOSIT a WITHDRAW

tyto ikony v horní obrazovce budete potřebovat v případě, že si na účet chcete vložit prostředky v BTC, zvolime tedy DEPOSIT. V případě že chceme Bitcoin zpátky do své peněženky zvolime WITHDRAW.

MULTIPLY BTC

představuje skvělou šanci, jak rozmnožovat své vyhrané Bitcoiny. Dá se říci, že funguje podobně jako ruleta. Sází se buď na vyšší nebo nižší číslo, které je následně vytočeno v náhodném výběru. Je to jednoduché, pokud vsadíte například na vyšší skupinu čísel a vám padne číslo od 5200 do 10000, vyhráváte dvojnásobek. V opačném případe sázku zdvojnásobíme a točíme znovu. V této hře lze uplatnit různé strategie, kterým bych se chtěl věnovat v samostatném článku. Všeobecně ale platí, že si každý sám za sebe zvolíme částku, kterou už nechceme prohrát a víc jednoduše nevsadíme.

frebitcoin bitcoin zdarma 3

BETTING

jsou zde klasické sportovní sázky na fotbalová a hokejová utkání, ale také tipování na různé události. Například jak dopadnou Americké volby, kolik bude stát Bitcoin ke konci roku 2020 a spoustu dalších. Troufnete-li si odpovědět na ty sázky, můžete své BTC velmi slušně rozmnožit.

GOLDEN TICKET

hraje se zde o hlavní výhru Lamborghini Huracan. Zlaté lístky lze ziskat hraním hry MULTIPLY, za každých prosázených 0,00500000 BTC obdržíte jeden lístek a další možnost je si lístek koupit za váš vyhraný Bitcoin. Slosování je každého půl roku a čím víc zlatých tiketů se vám podaří získat, tím větší je šance na pohádkovou výhru.

freebitcoin bitcoin zdarma 4

EARN BTC

je podle mě jedna z nejzajímavějších funkcí, kterou freebitco.in nabízí. Pokud si necháte svoje vydělané bitcoiny na účtu, nebudou tu ležet jen tak ladem, ale každý den se zúročí složeným ročním úrokem 4.08%. Máte-li nastřádáno minimálně 0.00030000 BTC , obdržíte každý den automaticky další Bitcoin zdarma. Na stránce najdete přehledný kalkulátor, který vypočítá kolik přesně dostanete úročením za den, měsíc a rok.

freebitcoin bitcoin zdarma 5

LOTERY

je další šance pro 10 vylosovaných uživatelů, jak vyhrát zajímavé sumy v bitcoinu zdarma. Na konci každého týdne se losuje 10 tiketů, hlavní výhra se pohybuje okolo 3000$ v přepočtu na Bitcoin. Za každé protočení hlavní hry FREE ROLL získáte 2 tikety do loterie, jednu poukázku za protočení vašeho referrála.  Další tikety dostanete za hraní hry MULTIPLY, prosázením 0.000005 BTC jeden slosovací lístek. Je možnost si tikety zakoupit,ale podle mě je to naprosto zbytečné. Opět platí, čím víc slosovacích lístků nashromáždíte, tím větší je šance na výhru.

freebitcoin bitcoin zdarma 6

REWARDS

dalo by se říct, že se jedná o systém odměn pro aktivní uživatele stránky freebitco.in . Pokud nastřádáte dostatečný počet RP (Reward Points) bodů, můžete je směnit přímo za Bitcoin. Nebo si zvýšit základní odměnu BTC ve hře FREE ROLL. V nabídce jsou i věcné ceny jako mobilní telefony, televize, GOpro kamery a také hardwarové peněženky. 2 RP získáte hraním základní hry, 1 PR za případného vašeho referrála a 1PR za každých 0.00000500 BTC protočených ve hře MULTIPLY.

“ Ze začátku je výhodné tyto Reward body používat na rychlejší akumulování Bitcoinu na vašem účtu. Zakupte si například za 120 RP odměnu 10 Reward / za FREE ROLL. Zajistíte si tak navyšování o 10RP každou hodinu. Již za 3200 RP si připíšete 10x víc BTC každou hrou FREE ROLL „

REFER

slouží k získávání dalších uživatelů, kteří si chtějí vytočit bitcoin zdarma nebo ho postupně rozmnožovat. Z každého aktivního nového hráče obrdžíte polovinu jeho výhry ve FREE ROLL losování, 0.40% protočených BTC ve hře MULTIPLY a 25% z denního úroku na jeho účtě. Můžete si zde nastavit tzv. refback, což je sdílení odměn se svými zaregistrovanými uživateli.

„Pokud se rozhodnete po přečtení článku zaregistrovat pod tímto odkazem, každý týden vracím 50% obdržených komisí“

Jsem rád, že jste vydrželi u článku až úplně dokonce a ja jsem vám mohl představit tuto skvělou možnost jak získat alespoň menší množství bitcoinu zdarma. Chtěl bych zdůraznit,že bitcoinu je konečné množství a víc ho jednoduše nebude. Blíží se nám halving a to znamená poloviční odměnu pro těžaře a tím se stane bitcoin zas o trochu vzácnější. Proto každá část Bitcoinu kterou získáte se počítá a nikdy nevíte jakou hodnotu v budoucnu bude mít.