CryptoTab [RECENZE] – Jak získat bitcoin zdarma

Možná jste slyšeli o projektu CryptoTab a chcete o něm zjistit více informací. Jedná se o věrohodný projekt, nebo je to jen jeden z mnoha scamů, ze kterého nikdy nedostanete ani korunu? Pojďme si o CryptoTab říci něco více.

Těžte pomocí prohlížeče

Těžba pomocí browseru, tedy internetového prohlížeče, byla kdysi poměrně rozšířená. Přesněji řečeno, na webových stránkách byly nastavený škodlivé skripty, které využívaly váš výkon k těžbě kryptoměn. Na trhu v současné době ale existují společnosti, které se snaží těžbu prostřednictvím browseru obnovit a udělat z nich legitimní business. 

Oficiální stránky Cryptotab – https://cryptotabbrowser.com

Přesně na toto se zaměřuje právě CryptoTab. Je ale jasné, že tento způsob těžby bude v uživatelích vyvolávat mnoho otázek ohledně toho, zda se vyplatí přes CryptoTab těžit nebo ne. Na to se vám také pokusíme odpovědět v tomto článku.

CryptoTab a nový způsob těžby

Společnost CryptoTab začala nabízet doplněk pro Google Chrome s jehož pomocí můžete těžit kryptoměnu. Po zkušenostech s těžbou v browseru jsou ale lidé hodně skeptičtí k tomu, zda ano nebo ne. A upřímně se není co divit, negativ bylo opravdu hodně.

CryptoTab recenze

Pro někoho se to může zdát jako velmi rozumná nabídka. Na Chromu stejně lidé tráví spoustu času, tak proč jej nevyužít k těžbě bitcoinu. Problémem ale je, že spousta lidí získá spíše satoshi než bitcoiny. Přesněji řečeno, vytěží tak minimální objemy této kryptoměny, že se snad ani nevyplatí tento doplněk do Chromu instalovat.

Dalším problémem je fakt, že si lidé řeknou, že vlastně o nic nejde. Jednoduše nainstalují doplněk do chromu, na kterém stejně tráví čas, a tak vlastně dostanou bitcoin zdarma. Má to ale háček! Nevytěžíte kryptoměnu zdarma, protože i těžba přes prohlížeč spotřebovává energii a opotřebovává komponenty vašeho počítače. Tedy to, co reálně vytěžíte, vůbec nemusí pokrývat reálné náklady.

Jak vlastně tato služba funguje

Projekt sám o sobě je legitimní, nevyužívá žádného podvodného jednání a tak dále. Sami ale moc nevyděláte. K tomu, abyste získali nějaké peníze, budete muset s velkou pravděpodobností oslovit další lidi přes affiliate program. Tento affil program má celkem deset úrovní a bez dalších lidí, které do projektu přivede, moc peněz nezískáte. 

Podle vyjádření týmu, který je kolem CryptoTab vybudovaný, využívají pro těžbu vlastní pool. Navíc, doplněk začíná používat stále více a více lidí, což by mohlo vést k vyšším ziskům. Možná někdy v budoucnu. Těžit tedy samozřejmě můžete i sami, avšak půjde vám to mnohem pomaleji a zisky rozhodně nebudou nijak velké.

tezba-pomoci-prohlizece

Jedná se o podvod?

Můžeme říct, že se o SCAM jako takový v žádném případě nejedná. Peníze z vaší těžby můžete skutečně vybrat do vaší bitcoinové peněženky. Podle zkušeností uživatelů jsou bitcoiny zpravidla připsány do 48 hodin od vyžádání platby. 

Služba CryptoTab je tedy legální a zcela funkční projekt, který můžete vyžít pro těžbu bitcoinů. Nezaručí vám sice velké výdělky, minimálně ne v případě, že do projektu nezapojíte více lidí. Pak je pouze na vašem uvážení, zda se vám vyplatí reálně těžit v prohlížeči nebo raději zvolíte jinou alternativu. Pokud se ale rozhodnete pro CryptoTab, nemusíte se bát, své bitcoiny do peněženky dostanete.

Vyzkoušejte prohlížečecryptotabbrowser.com