eBay by mohl začít přijímat kryptoměny

Před začátkem konference Consensus 2019, která se bude konat do 15. května 2019 v New Yorku, se rozšířily fámy týkající se společnosti eBay a její rozšíření o platbu kryptoměnami. eBay je jedním s největších sponzorů konference Consensus.

consensus_2019

Mohl by eBay začít podporovat platby kryptoměnami ?

eBay je jednou z největších společností a zároveň největší internetový obchod na světě a tento tento týden bude sponzorovat konferenci Consensus. Tuto akci podporuji také ConsenSys, Ledger, Tron (TRX), Microsoft a mnoho dalších. Existují totiž různé zvěsti o této možnosti podpory krypto plateb. Kryptoměnový trader s názvem @ImNotTheWolf, na svém twitterovém účtu sdílel fotografie, na kterých ukazuje dva různé billboardy oznamující podporu virtuálních měn.

V současné době však nemáme přesné informace, které digitální měny bude eBay podporovat a zda jsou tyto zprávy pravdivé. Pouze se můžeme domnívat a spojovat si střípky této hádanky dohromady. Některé ukazují na bývalého manažera PayPal a eBay, Sanka Kona, který nyní pracuje pro společnost UTRUST, zabývající se krypto platbami. Tento člověk má mimo jiné na starosti globální partnerství a eBay by se tak mohl stát strategickým partnerem. Ačkoliv by tato společnost mohla v budoucnu přijímat digitální měny, v současné době neexistují potvrzené informace, které by tuto „zatím“ teorii potvrdily. Proto fotografie uveřejněné na sociálních mediích mohou souviset s úplně jiným záměrem firmy.

Kryptoměny expandují po celém světě, ale neměly zatím možnost oslovit globálně větší počet lidí, tak jak by jistě všichni kryptonadšenci rádi viděli. Pokud se však eBay rozhodne přidat kryptoměny jako platební prostředek, bude to jen další palivo a skvělá zprava k podpoře nadcházejícího býčího trhu.